Приціл оптичний Vortex Venom 1-6x24 SFP AR-BDC3 MOA (VEN-1601) є заміною аналогічного прицілу серії Strike Eagle 1-6x24 AR-BDC3 (MOA) (SE-1624-2) який був знятий з виробництва. Приціл створено для точної стрільби на близьких та середніх дистанціях та має кратність збільшення 1-6х. Прицільна марка розташована у другій фокальній площині, шляхом чого її масштаб залишається незмінним при зміні кратності. Корпус виготовлено з алюмінію вкритого анодованим покриттям, стійким до механічних пошкоджень.
Особливості:
- Прицільна сітка має шість рівнів підсвічування, що полегшує використання у сутінках.
- В комплект входить ручка, яка полегшує зміну кратності збільшення.
- Оптична система XD з екстранизькою дисперсією збільшує роздільну здатність та яскравість передачі кольорів.
- Прицільна марка витравлена на склі, захищена двома шарами скла, що гарантує надійність та довговічність.
- Багатошарове просвітлювальне покриття лінз покращує світлопропускання оптичних елементів, а також запобігає появі відблисків.
- ArmorTek® покриття для захисту зовнішніх лінз від подряпин, оливи та бруду.
- Цільний корпус забезпечує високу точність стрільби та отримання якісного зображення, а також забезпечує високу міцність та герметичність.
- Очищення азотом запобігає внутрішньому запотіванню при перепадах температур.
- Водонепроникний здатний витримати важкі погодні умови.
- Кришки об'єктива та окуляра надійно фіксуються в закритому та відкритому положенні (входять у комплект).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 843829136006 |
| Артикул | 930667 |
| База кріплення | Кільця та кронштейни 30 мм |
| Барабанчики поправок, ціна поділки | 1/4"(0.25 MOA)@100 yds |
| Вага в упаковці | 0,9 кг |
| Габарити упаковки | 28 х 8 х 10 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина прицілу, мм | 261,6 |
| Додаткові характеристики | Швидка заміна батарейки без демонтажу прицілу<br /> Стале налаштування від паралакса встановлене на 100 ярдів |
| Діаметр передньої лінзи | 24 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 6 |
| Материал корпуса | Авіаційний алюміній |
| Мінімальна кратність, х | 1 |
| Налаштування від паралакса | Фіксоване |
| Особенности | Фокусування |
| Підсвітка прицільної марки | Регульована |
| Розділ | Приціли |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | AR-BDC3 |
| Фокальна площина прицільної сітки | Друга |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 15 299 ₴









