Гібридний трифазний інвертор з номінальною потужністю 12 кВт з 2 вбудованими MPPT-контролерами та вбудованим зарядним пристроєм; максимальна короткочасна потужність 13.2 кВт; напруга акумуляторної батареї 40-60 В; максимальний струм заряду/розряду 240 А/240 А; вхідна напруга 230/400 В; ККД >97%; діапазон напруги від сонячних панелей 160-800 В, максимальна потужність сонячних панелей 15600 Вт; вихідна частота 50/60 Гц; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePO4/Li-ion; комунікаційні інтерфейси WiFi, CAN, RS485; настінний монтаж; клас захисту IP65; температура середовища -25°C~+60°C; розміри 658 / 422 / 281 мм, вага 36.8 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN, RS485, WiFi |
| ККД | 97 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Количество фаз | 3 |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 40-60 В |
| Напруга від сонячних панелей | 160-800 В |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 658 / 422 / 281 мм |
| Струм розряду | 240 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Ток заряда | 240 А |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 129 150 ₴



