Гібридний однофазний інвертор з номінальною потужністю 6 кВт, з 2 вбудованими MPPT-контролерами; максимальна короткочасна потужність 12 кВт; напруга акумуляторної батареї 48 В; максимальний струм заряду/розряду 135 А/135 А; вихідна напруга 230 В, вихідна частота 50/60 Гц; вхідна напруга 187-253 В; ККД 96.5%; діапазон напруги від сонячних панелей 90-500 В, максимальна потужність сонячних панелей 12 кВт; час перемикання на АКБ 4 мс; комунікаційні інтерфейси CAN / RS 485 / WiFi / GPRS / LAN / Bluetooth; LCD-дисплей; підтримка заряду АКБ типу Li-ion / AGM; можливість підключення генератора; настінний монтаж; клас захисту IP66; температура середовища -40°C~+60°C; розміри 560 / 335 / 227 мм, вага 21.6 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Solis |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | Bluetooth, CAN, GPRS, LAN, RS485, WiFi |
| ККД | 96.5 % |
| Класс защиты | IP66 |
| Количество фаз | 1 |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 90-500 В |
| Рабочая температура | -40°C~+60°C |
| Розміри | 560 / 335 / 227 мм |
| Струм розряду | 135 А |
| Тип аккумулятора | AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Ток заряда | 135 А |
| Цвет | Белый |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 4 мс |
Информация для заказа
- Цена: 45 033 ₴






