Гібридний трифазний інвертор з номінальною потужністю 50 кВт, з 4 вбудованими MPPT-контролерами; максимальна короткочасна потужність 55 кВт; напруга акумуляторної батареї 48 В; максимальний струм заряду/розряду 70 А / 70 А (підтримує паралельний вхід 140 А); вихідна напруга 220 V / 400 V, вихідна частота 50/60 Гц; вхідна напруга 150-800 В; ККД 97.4%; діапазон напруги від сонячних панелей 180-1000 В, максимальна потужність сонячних панелей 100 кВт; час перемикання на АКБ <10 мс; комунікаційні інтерфейси CAN / RS 485 / WiFi / GPRS / LAN / Bluetooth / Cellular; LCD-дисплей; підтримка заряду АКБ типу Li-ion; можливість підключення генератора; настінний монтаж; клас захисту IP66; температура середовища -25°C~+60°C; розміри 530 / 880 / 290 мм, вага 73 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Solis |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | Bluetooth, CAN, GPRS, LAN, RS485, WiFi |
| ККД | 97.4 % |
| Класс защиты | IP66 |
| Количество фаз | 3 |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 180-1000 В |
| Рабочая температура | -25°C ~ +60°C |
| Розміри | 530 / 880 / 290 мм |
| Струм розряду | 70 А |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Ток заряда | 70 А |
| Цвет | Белый |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 273 122 ₴



