Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з з LCD-дисплеєм; потужність 1200 ВА/720 Вт; вхідна напруга 145-290 В АС, 45-65 Гц; вихідна напруга 230±10% В АС, 50±0.1% Гц, апроксимована синусоїда; вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 25.6 В 150 Вт·год, час перепідключення 2-6 мс; 2 розетки; розміри 305 / 85 / 141 мм; вага 5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Максимальна енергоємність | 150 Вт*год |
| Напруга акумуляторної батареї | 25.6 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 305 / 85 / 141 мм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перегріву, Від повного розряду батарей |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 5 960 ₴
