
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 300Аг 51.2В 15360Втг Must LP21-48300 підлоговий монтаж
91 551 ₴
- Нет в наличии
- Код: TR-42-00150
+380 (50) 921-29-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії зі встановленням на підлогу, з коліщатками; напруга 51.2 В; ємність 300 Аг, потужність 15360 Втг; максимальний струм заряду/розряду 200 А/200 А; ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485, RS232, WiFi; в одну систему можна підключити до 15 акумуляторних модулів; розміри 733 / 260 / 633 мм; вага 118 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 300 Ah |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485, WiFi |
| Количество циклов | > 6000 |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Монтаж | Напольный |
| Напруга завершення заряду | 57.6 В |
| Потужність акумулятора | 15360 Втг |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +35 °С |
| Розміри | 733 / 260 / 633 мм |
| Температура заряду | 0 °C ~ +45 °C |
| Температура розряду | -10 °C ~ +55 °C |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 91 551 ₴






