Генератор дизельний; номінальна потужність 2.8 кВт; максимальна потужність 3 кВт; однофазний; вихідна напруга 230 В; 2 розетки 230 В; тип запуску: ручний. Двигун: одноциліндровий, вертикальний, чотиритактний дизельний двигун з повітряним охолодженням, об'ємом 296 см.куб.; об'єм паливного бака 12.5 л; максимальні витрати палива 0.28 л/год; повітряне охолодження; вбудований контролер. Розміри 670 / 490 / 600 мм, вага 70 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Альтернатор | Синхронний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр та хід поршня | 73/59 мм |
| Количество розеток | 230 В – 2 шт. |
| Коэффициент мощности | COSφ: 1 |
| Максимальні витрати пального | 0.28 л/год |
| Материал обмотки | Медь |
| Модель двигуна | ES-186FA |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальна швидкість двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм мастила в картері | 1.65 л |
| Об'єм паливного баку | 12.5 л |
| Охлаждение | Воздушное |
| Показник рівня палива | Да |
| Регулятор напруги | Да |
| Розміри | 670 / 490 / 600 мм |
| Тип двигателя | Чотирицилиндровий чотиритактний з безпосереднім впорскуванням та турбонаддувом |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип топлива | Дизель |
| Тип устройства | Генератор дизельний |
| Фаза | 1 |
| Цвет | Синій, Чорний |
Информация для заказа
- Цена: 28 599 ₴








