Генератор бензиновий; номінальна потужність 15000 Вт; максимальна потужність 16000 Вт; однофазний; вихідна напруга 230 В; 2 розетки 230 В; синхронний альтернатор з регулюванням напруги AVR; тип запуску: електричний стартер. Двигун: двоциліндровий чотиритактний з об'ємом 999 см.куб.; максимальні витрати палива 0.36 л на квт/год, номінальна швидкість двигуна 3000 об./хв., об'єм паливного бака 60 л – для заправки бензин, об'єм мастила в картері 2.5 л. Розміри 955 / 675 / 985 мм, вага 230 кг. Рукоятка для транспортування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Тип топлива | Бензин |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Альтернатор | Синхронний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP23M |
| Количество розеток | 230 В – 2 шт. |
| Коэффициент мощности | COSφ: 1 |
| Максимальні витрати пального | 0.36 л/год |
| Материал обмотки | Медь |
| Модель двигуна | ES1000VG |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальна швидкість двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм мастила в картері | 2.5 л |
| Об'єм паливного баку | 60 л |
| Охлаждение | Воздушное |
| Розміри | 955 / 675 / 985 мм |
| Тип двигателя | Двоциліндровий чотиритактний з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Електричний |
| Тип устройства | Генератор бензиновий |
| Фаза | 1 |
| Цвет | Синій, Чорний |
Информация для заказа
- Цена: 186 999 ₴







