Генератор дизельний; номінальна потужність 6 кВт; максимальна потужність 6.5 кВт; однофазний / трифазний; вихідна напруга 400 В; 1 розетка 230 В / 1 розетка 400 В; тип запуску: електростартер. Двигун: одноциліндровий, вертикальний, чотиритактний дизельний двигун з повітряним охолодженням, об'ємом 498 см.куб.; об'єм паливного бака 16 л; максимальні витрати палива 0.28 л/год; повітряне охолодження; вбудований контролер. Розміри 920 / 520 / 700 мм, вага 156 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Пользовательские характеристики | |
| Альтернатор | Синхронний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр та хід поршня | 92/75 мм |
| Количество розеток | 230 В – 1 шт., 400 В – 1 шт. |
| Коэффициент мощности | COSφ: 1 |
| Максимальні витрати пального | 0.28 л/год |
| Материал обмотки | Медь |
| Модель двигуна | ES-192D |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальна швидкість двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм мастила в картері | 1.65 л |
| Об'єм паливного баку | 16 л |
| Охлаждение | Воздушное |
| Показник рівня палива | Да |
| Розміри | 920 / 520 / 700 мм |
| Тип двигателя | Чотирицилиндровий чотиритактний з безпосереднім впорскуванням та турбонаддувом |
| Тип запуска | Електричний |
| Тип топлива | Дизель |
| Тип устройства | Генератор дизельний |
| Уровень шума | 68 дБ (максимально – 72 дБ) |
| Фаза | 3/3 |
| Цвет | Синій, Чорний |
Информация для заказа
- Цена: 65 999 ₴








