
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 100Аг Cyclen 12.8V 100AH LiFePo4
17 221 ₴
- В наличии
- Код: TR-44-00075
+380 (50) 921-29-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 100 Аг; напруга 12.8 В; макс. струм заряду 50 А / розряду 100 А; кількість циклів: > 6000; можливість послідовного підключення до 4 акумуляторів; клас захисту IP67; розміри 328 / 170 / 215 мм; вага 9.84 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 1280 Втг |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 328 / 170 / 215 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 17 221 ₴




