Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 18 Аг; напруга 12.8 В; макс. струм заряду 20 А / розряду 20 А; кількість циклів: > 3000; клас захисту IP67; розміри 151 / 94 / 99 мм; вага 1936 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 3000 |
| Максимальний струм заряду | 20 А |
| Максимальний струм розряду | 20 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 230.4 Втг |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 151 / 94 / 99 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 4 065 ₴





