
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 120Аг 51.2В 6144Втг Sako SK-51.2V120Ah Li-Sun series LiFePo4
63 981 ₴
- Нет в наличии
- Код: TR-42-00155
+380 (50) 921-29-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настінна літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії; напруга 51.2 В; ємність 120 Аг, потужність 6144 Втг; максимальний струм заряду/розряду 50 А/100 А; ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485; клас захисту IP20; в одну систему можна підключити до 15 акумуляторних модулів; розміри 641 / 389 / 179 мм; вага 54.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN, RS485 |
| Класс защиты | IP20 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга завершення заряду | 57.6 В |
| Потужність акумулятора | 6144 Втг |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 641 / 389 / 179 мм |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 63 981 ₴




