
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 100Аг 51.2В 5120Втг Must LP16-48100 настінний монтаж
49 001 ₴
- Нет в наличии
- Код: TR-42-00151
+380 (50) 921-29-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настінна літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії; напруга 51.2 В; ємність 100 Аг, потужність 5120 Втг; максимальний струм заряду/розряду 100 А/100 А; ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485, RS232, WiFi; клас захисту IP21; в одну систему можна підключити до 15 акумуляторних модулів; розміри 625.5 / 442 / 177 мм; вага 45 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485, WiFi |
| Класс защиты | IP21 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга завершення заряду | 58.4 В |
| Потужність акумулятора | 5120 Втг |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +35 °С |
| Розміри | 625.5 / 442 / 177 мм |
| Температура заряду | 0 °C ~ +45 °C |
| Температура розряду | -10 °C ~ +55 °C |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 49 001 ₴





