Універсальний літієвий акумулятор LP LiFePO4 48V - 140 Ah стане надійним помічником в експлуатації електроприладів. Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності, широкий спектр застосування. Габарити lifepo4 акумулятора — 500х460х256 мм (ДхШхВ). Таку акумуляторну батарею зручно переміщати.
Lifepo4 характеристики
LiFePO4 — літій залізо-фосфатний акумулятор, в електродах якого знаходяться мінерали сімейства олівін. Дана речовина видобувається в природному середовищі з мінімальними витратами на видобуток, що дозволяє виробляти батареї з низькою собівартістю. Мінерал абсолютно не токсичний і відрізняється високим показником термостійкості.
Володіє номінальною ємністю 140Ah.
Батарея Battery LiFePO4 характеризуються тривалим циклом життя і ККД до 94%. Серед додаткових переваг слід відзначити:
• швидка зарядка батареї;
• низький саморозряд;
• широкий діапазон робочих температур (-20 ~ +60 °C);
• герметичність корпусу дозволяє експлуатувати литий залізо-фосфатний акумулятор в будь-якому положенн
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Емкость аккумулятора | 140 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Напряжение | 48 В |
| Наработка | 7000 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Ток заряда | 100 А |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 55 кг |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 256 мм |
- Цена: 90 972 ₴


