
Нагрудный видеорегистратор Boblov WA7-D, 32МП, 32Гб, GPS с пультом управления, 4000mAh , IP67
7 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: BV-000537-1
Багатофункціональний поліцейський відеореєстратор Boblov WA7-D
Професійний відеореєстратор Boblov WA7-D - розроблений, як багатофункціональний відеореєстратор для поліції, співробітників охоронних відомств, інспекторів заповідників і національних парків.
Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 4000 мАг дозволяє записувати відео до 9 годин при 1296P (Ultra HD), 10 годин при 1080P (Full UD) і 24 години в режимі очікування.
Відмінною рисою даного відеореєстратора є можливість бездротового дистанційного керування. За допомогою пульта дистанційного керування можна легко записувати аудіо і відео або робити фотографії, навіть не торкаючись камери. Пульт дистанційного керування має 3 прості у використанні кнопки і кільце для ключів для зручного кріплення на ремінь або ключі
Даний відеореєстратор має дуже зручне управління. Запис можна зробити всього лише в один дотик: в режимі очікування або виключенні просто включите камеру, і вона автоматично вмикається і починає запис.Вбудований модуль GPS
Особливості:
Меню відеореєстратора російською та англійською мовою
Вбудований датчик руху
Функція циклічної записи
Запис в процесі зарядки
Функція PTT (push-to-talk) - перетворює камеру в портативну рацію, при цьому необхідно за допомогою кабелю підключити до базової радіостанції.
Можливість встановити пароль на пристрій
Можливість ввести ID номер поліцейського
Устроєний LED ліхтарик
8 датчиків інфрачервоного підсвічування
Лазерний покажчик
Характеристики:
Розширення відео: 2560X1080 2304X1296 1920X1080 1920X1080 1280X720 1280X720 848X480
Формат відео: mp4
Кут огляду камери: 170
Розширення фото: 32 МП
Чипсет : Ambarella A7LA50
Ступінь захисту: IP67 Вбудований модуль GPS
Інфрачервоне нічне підсвічування: до 15 метрів
Диктофонний запис: до 10 метрів
Тип фото файлів: JPEG
Ємність акумулятора: 4000 мАг
Водяний знак: ід офіцера і дата / час
Вбудована пам'ять: 32ГБ
Дисплей: 2.0 16: 9 TFT LCD 960 * 240
Розмір: 57.8mm × 32.9mm × 78mm
Вага: 153г
Комплектація:
Нагрудний відеореєстратор - 1 шт.
Пульт дистанційного керування - 1 шт.
USB кабель - 1 шт.
Довга кліпса кріплення - 1 шт.
Маленька кліпса кріплення - 1 шт.
Інструкція - 1 шт.






| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boblov |
| Особенности | Накамерный свет, Влагозащищенный корпус, Крепление в комплекте, Пульт дистанционного управления |
| Поддерживаемые носители | Встроенный накопитель |
| Поддержка Full HD | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип видеокамеры | Нагрудные видеорегистраторы |
| Форматы записи | Full HD |
| Цвет | Черный |
| Объем накопителя | 32 GB |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 153 г |
| Высота | 78 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диагональ ЖК-экрана | 2 " |
| ЖК-экран | Да |
| Сенсорный экран | Нет |
| Стабилизация изображения | Цифровая |
| Фоторежим | Да |
| Матрица | |
| Тип матрицы | CMOS |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 |
| Емкость аккумулятора | 4000 Ah |
- Цена: 7 200 ₴





