
Прибор оптический Vortex Crossfire II AR1-4x24 V-Brite (CF2-31037)
11 999 ₴
- В наличии
- Код: S-926059
+380 (50) 921-29-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | Япония |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Без кріплення |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1/2"(0.5 MOA)@100 yds |
| Відстройка від паралаксу | Фіксований 91 м |
| Габарити упаковки | 28 х 9 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина приладу | 249 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 24 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Комплектация | Прилад Кришки на об'єктив та окуляр Літієва батарея CR2032 Серветка для протирання оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 4 |
| Мінімальна кратність, х | 1 |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | V-Brite IR |
| Штрихкод | 875874005556 |
Информация для заказа
- Цена: 11 999 ₴





