Лінійка астрономічних біноклів Bresser поповнилася недорогою моделлю Spezial-Astro 25x70, яка відповідає всім базовим вимогам до астрономічних приладів. 70-мм об'єктив збирає достатню кількість світла для спостережень подвійних зірок, зоряних скупчень і планетарних спостережень. Завдяки великому 25-кратному збільшенню та можливості установки на штатив, дана модель буде ідеальним варіантом для стаціонарних ландшафтних спостережень, спостережень міських пам'яток, спостережень за міграцією птахів або рухом суден на море на відстані від двох кілометрів та більше.
Незважаючи на невисоку вартість, бінокль має повністю багатошарову просвітлену оптику, поміщену в міцний та легкий алюмінієвий корпус. Класичне компонування призм Porro з оптичного скла BAK4 забезпечує передачу тривимірного зображення рівномірно світлого по всьому полю зору. Оптичне компонування дозволило зменшити мінімальну дистанцію фокусування до 10 метрів, що є справді хорошим показником для біноклів подібного компонування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Габарити | 275 x 205 x 82 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Диаметр выходного зрачка | 2.8 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 56-72 Діоптрійна корекція: -5/+5 |
| Діаметр об'єктива | 70 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Класс | Астрономічний |
| Комплект поставки | Бінокль Захисні кришки окулярів та об'єктива Наплічний ремінь М'який кейс для зберігання та транспортування Серветка для чищення лінз |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 25х |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Алюміній з гумовим покриттям |
| Мінімальна дистанція фокусування | 10 м |
| Оправи окулярів | Складні типа Fold Down |
| Поле зору на 1000 м | 35 м |
| Реальний кут зору | 2 ° |
| Светосила | 7.84 |
| Тип конструкции | Porro |
| Тип стекла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 41.83 |
| Штрихкод | 4007922058924 |
- Цена: 9 049 ₴






